Інформаційні дні-тренінги “Горизонт 2020: від ідеї проекту до фінального звіту”

Експерти НКП «Наноматеріали» (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника») 22 лютого взяли участь у роботі інформаційного дня програми Горизонт-2020, який відбувся на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Окрім представлення тематик конкурсів програми «Горизонт 2020», які заплановані на період 2019–2020 рр., відбувся практичний тренінг із підготовки заявок.

Захід відкрили перший проректор СНУ Анатолій Цьось та ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук.

Інформаційний захід проводила група партнерських національних контактних пунктів програми Горизонт 2020 у складі:

НКП «Інформаційні та комунікаційні технології», НКП «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри», НУ «Львівська Політехніка»; НКП «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства», НКП «Майбутні і нові технології» ЛНУ ім. Івана Франка; НКП «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки», НКП «Здоров’я,демографічні зміни та добробут», УжНУ; НКП «Безпечна, чиста та ефективна енергетика», ІФНТУНГ; НКП «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва» ПНУ ім.Василя Стефаника; НКП «Дослідницькі інфраструктури» , НАН України.

Проаналізовано наступні основні інформаційні тематики:

• генерування проектної ідеї та формування концепції проекту;
  • ознайомлення з пріоритетами конкурсів на період 2019-2020 років;
  • пошук конкурсних тем програми «Горизонт 2020» відповідно до проектної ідеї;
  • розуміння структури проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • попередня оцінка проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • подача проектної пропозиції на конкурс;
  • правові та фінансові аспекти реалізації проектів програми «Горизонт 2020» в Україні;
  • використання успішного досвіду підготовки проектних заявок до програми «Горизонт 2020»

Матеріали та презентації доступні за посиланням: https://goo.gl/r2jTa6