Інформаційний день програми Горизонт 2020 в Дрогобичі

18 листопада 2019 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся інформаційний захід з представлення тематик конкурсів Програми Горизонт 2020, які заплановані на період 2020 року.

У роботі взяли участь:

Любомир Никируй, НКП «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва» ПНУ ім. В. Стефаника – “H2020-NMP. Майбутня програма 2021-2027: Horizon Europe”

Галина Лазько, НКП «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри», НУ «Львівська політехніка» – “Можливості участі у програмах ЄС”

Оксана Заремба, НКП «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства» і «Майбутні і нові технології», НУ ім. І.Франка – “Конкурси за тематичними напрямами Future and Emerging Technologies та Inclusive, Innovative and Reflective societies, доступні у 2019-2020 роках”

На спільному фото також є: Професор Ігор Дмитрович Столярчук (Дрогобич) та проректор університету, доктор філософських наук, професор Бодак Валентина Анатоліївна

Презентації

1-Kulchytskyy Drogobych 2019 Nov 18