Участь у міжнародній конференції “Кластерні та наноструктурні матеріали”

Представник НКП “Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва” програми Горизонт-2020 (ПНУ, Івано-Франківськ) виступив із запрошеною доповіддю для фахівців у рамках спеціальної сесії на міжнародній конференції “Кластерні та наноструктурні матеріали” (CNM-5’2018), яка відбулася на базі санаторію “Водограй” (с. Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатська область) 22-26 жовтня 2018 р.

Учасниками конференції, а, відповідно, слухачами, були провідні українські та закордонні фізики, які займаються наноструктурним матеріалознавством. Вони представляли, зокрема, Ужгородський національний університет, Інститут металофізики імені Курдюмова НАНУ, Інститут фізики НАНУ, Інститут проблем реєстрації інформації НАНУ, Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАНУ, Центр електрохімічних енергетичних систем НАНУ, ПНУ ім. Стефаника, Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка,  тощо.

Слід зазначити, що у першій половині дня для учасників конференції особливості програми Н2020 успішно висвітлила Т. Симочко (НКП УжНУ)